No products
310013
114 Items
Delivery: 5-10 working daysIngredients:
plums / prunes (85 %), sugar, lemon juice, spices, spirits ( 0.1 %).
| Manufacturer | Staud's GmbH, Hubergasse 3, 1160 Vienna, Austria |
| EAN | 90084577 |
| ------------------------------ | ------------------------------ |
| Nutrition information | per 100 g |
| Energy | 101 kcal / 423 kJ |
| Fat | 0 g |
| - of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 24 g |
| - of which sugars | 21 g |
| Protein | 0.6 g |
| Salt | 0 g |
No customer reviews for the moment.