No products
310014
54 Items
Delivery: 5-10 working daysIngredients:
Pineapple, water, sugar
| Manufacturer | Staud's GmbH, Hubergasse 3, 1160 Vienna, Austria |
| EAN | 9008400302039 |
| ------------------------------ | ------------------------------ |
| Nutrition information | per 100 g |
| Energy | 69 kcal / 289 kJ |
| Fat | 0.1 g |
| - of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 16.2 g |
| - of which sugars | 16.2 g |
| Protein | 0.3 g |
| Salt | 0 g |
No customer reviews for the moment.