No products
d778
89 Items
Delivery: 5-10 working daysIngredients:
Chicken liver ( 35 % ), butter, chicken breast, water, egg yolk, red wine, summer truffles ( 2 % ), brandy, salt, antioxidant: ascorbic acid, sodium ascorbate, sugar, preservatives : sodium nitrite
| Manufacturer | Hink GmbH | Otto Beyschlag Gasse 3 | A-1210 Wien |
| EAN | 9001557201071 |
| Content in gr | 130 |
| ------------------------------ | ------------------------------ |
| Nutrition information | per 100 g |
| Energy | 313 kcal / 1310 kJ |
| Fat | 29 g |
| - of which saturates | 26 g |
| Carbohydrate | 2.7 g |
| - of which sugars | 0.8 g |
| Protein | 11 g |
| Salt | 1.1 g |
No customer reviews for the moment.